Iskolánk tanulói rangos elismerésben részesültek:
Nagy Korina Csenge (6.A), Nagy Rebeka Debóra (8.A), Molnár Zulejka (8.A) és Zsigmond Emma (9.C) elnyerték „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2025” megtisztelő címet.

Fekete Leon (12.A) a „Magyarország Tehetsége – 2025” pályázat díjazottja lett.

Gratulálunk és további sikereket kívánunk. Büszkék vagyunk rátok!

Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján idén rendhagyó módon, egy vidám és interaktív program keretében emlékeztünk meg magyarságunk közös gyökereiről és értékeiről. A hagyományos ünnepi műsor helyett az idei tanévben a játéké, a közös gondolkodásé és a csapatszellemé volt a főszerep.

Újabb diákolimpiai siker! Szőke Kamilla 7.A osztályos tanuló 3. helyezést ért el a Fit-Kid diákolimpia országos döntőjében. Gratulálunk!

Remek eredményekkel zárták a hétvégét iskolánk tanulói a Diákolimpián és az országos bajnokságon.
A Diákolimpián, kisformáció ifjúsági A kategóriában ezüstérmet szereztek. A csapat tagjai:
Szekeres Réka (11/C), Vidovics Loretta (10/C), Nyerges Orsolya Lucia (10/B), Pápai Laura (10/B), Gazsó Amina Panna (10/S)

A hétvégén megrendezett Országos V–VI. korcsoportos Atlétika Diákolimpián iskolánk tanulói eredményesen szerepeltek, három pontszerző helyet is megszereztek.
Anda Valéria (10.S): 100 m síkfutás 6. hely, 200 m síkfutás 6. hely
Zsigmond Emma (9.C) 100 m gátfutás 6. hely.
IV. korcsoport: Szabó Niobé Dóra (9.C):100m sikfutásban 4. és távolugrásban is 4. hely az orszagos döntőn.
Gratulálunk!
Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum

EFOP LOGO