Örömmel adjuk hírül, hogy a Magyar Atlétika Szövetség évi rendes közgyűlésén kitüntetésben részesült iskolánk testnevelő tanára, Páli Judit. Kolléganőnk a „Magyar Atlétikáért” Bronz Fokozat elismerést vehette át, amellyel a sportágért végzett elhivatott és eredményes munkáját ismerték el. Szívből gratulálunk Juditnak a rangos kitüntetéshez, és további sikeres munkát kívánunk!
Iskolánk már sokadszor képviseltette magát a Medve Matek Szabadtéri csapatversenyen, ahol idén 24 tanuló (5.A és 6.A osztályból) játékosan ismerkedhetett meg a feladatokkal. 5 csapat arany, 2 csapat pedig ezüst minősítést kapott. Gratulálunk!
Molnár Zulejka (8.A) a Tájékozódási Futás Diákolimpia országos döntőjén rövidtávon 3., hosszútávon 14. helyezést ért el. Gratulálunk a szép eredményekhez!
Óriási büszkeség ismét! Országos Diákolimpia Bajnokok a lányok Duó serdülő kategóriában! Nagy Rebeka 8.A és Nagy Korina 6.A osztályos tanulóink ismét megnyerték az akrobatikus rock and roll Országos Diákolipmia döntöjét ! Immár háromszoros Diákolimpiai bajnoki cimmel büszkélkedhetnek! Gratulálunk!
Légrádi-Pallós Emma (9.S) kiemelkedő teljesítményt nyújtva megnyerte az UP1 lány egyéni aerobik diákolimpia országos döntőjét. Szívből gratulálunk ehhez a kimagasló eredményhez, és további sok sikert kívánunk neki a jövőben!