Tisztelt Szülők!

A középfokú felvételi eljáráshoz kapcsolódó határozat (a felvétel vagy elutasítás tényéről) 2026. április 29-én elektronikus formában kiküldésre került a jelentkezési lapon megadott gondviselői e-mail címre.
Amennyiben nem érkezik meg az értesítés, kérjük, jelezzék nekünk a következő e-mail címen: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A jogorvoslati kérelem benyújtásához szükséges formanyomtatvány a mellékelt linken található: Nyomtatvány>>

Tisztelettel:
Csöngei Gabriella
igazgató

Iskolánk tanulói kiváló eredményeket értek el a diákolimpiák országos döntőiben.
Farkas Ádám (9ny) a Fallabda Diákolimpia Országos Döntőjén szoros és küzdelmes mérkőzéseket követően ezüstérmet szerzett.
Janky Berzsián (9.c) a Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntőjén állhatott dobogóra, harmadik helyezést elérve.

Gratulálunk tanulóinknak a remek teljesítményhez!

2026. április 24-én a Köfém Művelődési Házban került megrendezésre az idei Kodós Gála.
Iskolánk hagyományos művészeti bemutatóján a közönség változatos irodalmi, zenés és táncos produkciókban gyönyörködhetett, diákjaink nagy sikerrel léptek színpadra.

Az eseményen készült fotók ezen a linken érhetők el.

2026. április 22-én rendezték az V-VI. korcsoportos labdarúgás diákolimpia vármegyei döntőjét, amelyre összesen 13 csapat érkezett többek között Székesfehérvárról, Dunaújvárosból, Sárbogárdról. Iskolánk csapata magabiztos játékkal, az összes mérkőzését megnyerve szerezte meg az 1. helyet, és ezzel továbbjutott a május közepén Szombathelyen rendezendő Országos Döntőre.
A csapat tagjai: Magyari Péter, Horosz Ágoston, Zalatnai Péter Ödön, Nagy Botond, Bulath Hilár, Hoffmann Tamás, Nagy Botond Levente, Demeter Máriusz.
Gratulálunk!
Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum

EFOP LOGO