Az Atlétika Mezei Diákolimpia vármegyei döntőjén II.korcsoportban Molnar Gergely a 2. helyen végzett. Iskolánk csapata Molnár Gergely Kovács Kristóf, Miklós Attila, Mocsári Ákos és Gosztola Soma óriási győzelmet aratott! Ezzel jogot szerzett az országos döntőn való részvételhez.
A IV.kcs-os lányok mezőnyében Molnár Zulejka szintén 2.lett. Iskolánk csapata Molnár Zulejka, Csák Laura, Mihályi Julianna, Szabó Zsófia, Hegedüs Bodza a dobogó második fokára állhatott fel, így ők is utazhatnak Gödöllőre!
Gratulálunk!

Az őszi forduló után folytatódtak a küzdelmek a fair play kupán tavasszal is, ahol nagy küzdelemben fiú és lány csapatunk is ezüstérmet szerzett.
Lány csapatunk ezzel továbbjutott a vármegyei döntőre! A csapat tagjai: Németh Dóra, Braun Hanga, Drávucz Nikiolett, Baráth Regina, Takács Dóra, Veszelovszky Réka, Völgyi Boglárka, Bernát Kornélia.
Gratulálunk!

A Köfém Sportcsarnokban rendezték meg szombaton délelőtt az ország első középiskolai drónversenyének döntőjét. A Howmet-Köfém Kft. Keréktermékgyár és az Alba Innovár Digitális Élményközpont által életre hívott vetélkedőn iskolánk csapata a 6. helyet szerezte meg.
A csapat tagjai: Atalai Gellért, Botos Szabolcs Bálint, Rabi Levente, Strémen János Benedek.
Gratulálunk!

Kedden lezajlott az Atlétika Mezei Diákolimpia városi fordulója, ahol a 2015-ös születesű, II.korcsoportos fiú csapunk a 2. helyen végzett.
Molnar Gergő (5.a) végig vezetve megnyerte a versenyt!
Tovabbi csapattagok: Kovács Kristóf, Miklós Attila, Mocsári Ákos, Gosztola Soma (5.a)

A IV. korcsoportos lányok szintén a 2.helyet szerezték meg. Molnár Zulejka (8.a) egyéniben ugyancsak ezüstérmes lett.
Tovabbi csapattagok: Csák Laura (8.a), Mihályi Julianna, Szabó Zsófi, Hegedüs Bodza (7.a).
Gratulálunk! Irány a vármegyei forduló!

Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum

EFOP LOGO