A Köfém Sportcsarnokban rendezték meg szombaton délelőtt az ország első középiskolai drónversenyének döntőjét. A Howmet-Köfém Kft. Keréktermékgyár és az Alba Innovár Digitális Élményközpont által életre hívott vetélkedőn iskolánk csapata a 6. helyet szerezte meg.
A csapat tagjai: Atalai Gellért, Botos Szabolcs Bálint, Rabi Levente, Strémen János Benedek.
Gratulálunk!
Kedden lezajlott az Atlétika Mezei Diákolimpia városi fordulója, ahol a 2015-ös születesű, II.korcsoportos fiú csapunk a 2. helyen végzett.
Molnar Gergő (5.a) végig vezetve megnyerte a versenyt!
Tovabbi csapattagok: Kovács Kristóf, Miklós Attila, Mocsári Ákos, Gosztola Soma (5.a)
A IV. korcsoportos lányok szintén a 2.helyet szerezték meg. Molnár Zulejka (8.a) egyéniben ugyancsak ezüstérmes lett.
Tovabbi csapattagok: Csák Laura (8.a), Mihályi Julianna, Szabó Zsófi, Hegedüs Bodza (7.a).
Gratulálunk! Irány a vármegyei forduló!