Fogadóórák

FOGADÓÓRA 2021-2022. tanév

Tisztelt Szülők!

A járványügyi helyzetre való tekintettel kérjük, hogy kollégáinkkal a honlapunkon megadott e-mail címeken előzetes egyeztetés miatt vegyék fel a kapcsolatot. A személyes konzultáció alkalmával maszk viselése kötelező. 
Köszönjük!


1.  Ágoston Zita -    HÓNAP/ első hétfő 3. óra
2.  Alföldi Attila -   HÓNAP/ negyedik kedd 4. óra
3.  Árkiné Péter Darinka -   HÓNAP/ első hétfő 14:00 óra
4.  Bakos Edina - HÓNAP/ első hétfő 2. óra
5.  Balogh Erzsébet - HÓNAP/ első hérfő 3. óra
6.  Balogh Krisztina - HÓNAP/ első szerda 5. óra
7.  Baloghné Páli Judit első szerda 3. óra
8.  Bedőné Szalai Zsuzsanna - előzetes egyeztetés szerint
9.  Bobory-Michna Boglárka - HÓNAP/ első csütörtök 3. óra
10. Budai Marianna - HÓNAP/ első szerda 3. óra
11. Csillag László - HÓNAP/ első hétfő 2.óra
12. Csöngei Gabriella előzetes egyeztetés szerint
13. Fekete Szabolcs - HÓNAP/ első hétfő 3. óra
14. Feketéné Sántha Anikó - HÓNAP/ első kedd 6. óra
15. Fürész Enikő - HÓNAP/ első hétfő 2. óra
16. Gőczéné Molnár Anikó - HÓNAP/ első péntek 4. óra
17. Gugolya Katalin - HÓNAP/ első péntek 1. óra
18. Gurabi Ákos - HÓNAP/ első hétfő 3. óra
19. Hornyák Ferencné - HÓNAP/ első hétfő 4. óra
20. Horváth Márton - HÓNAP/ első péntek 4. óra
21. Kádár Miklós - HÓNAP/ első hétfő 4. óra
22. Dr. Kovács Lászlóné - HÓNAP/ első csütörtök 5. óra
23. Kocsis Julianna - HÓNAP/ első hétfő 3. óra
24. Láposi Anita - HÓNAP/ első hétfő 6. óra
25. Lászlóné Sebesi Éva - HÓNAP/ első péntek 2. óra
26. Magyar Julianna - HÓNAP/ első hétfő 2. óra
27. Märcz Kata első - HÓNAP/ csütörtök 2. óra
28. Mayer Gábor első - HÓNAP/ csütörtök 2. óra
29. Mészáros Rita - HÓNAP/ első hétfő 6. óra
30. Mits-Kovács Eszter - HÓNAP/ első szerda 5. óra
31. Németh Béla - HÓNAP/ első csütörtök 4. óra
32. Németh Tímea - HÓNAP/ első hétfő 5. óra
33. Palásti Klára - HÓNAP/ első hétfő 6. óra
34. Pap Erika - HÓNAP/ első csütörtök 4. óra
35. Pató Sándorné - HÓNAP/ első csütörtök 6. óra
36. Peidl-Örkényi Helén - HÓNAP/ első hétfő 6. óra
37. Pulai Edina - HÓNAP/ első hétfő 4. óra
38. Rácz-Szabó Andrea - HÓNAP/ első péntek 2. óra
39. Rozgonyiné Gombos Cecília - HÓNAP/ első péntek 4. óra
40. Soós Enikő - HÓNAP/ első hétfő 4. óra
41. Sulákné Herczeg Lívia - HÓNAP/ első kedd 6. óra
42. Szalontainé Engler Márta - HÓNAP/ első kedd 3. óra
43. Szekeresné Dinnyei Renáta - HÓNAP/ első csütörtök 5. óra
44. Szöllősi Dániel - HÓNAP/ első hétfő 3. óra
45. Végh Ildikó - HÓNAP/ első szerda 4. óra
46. Vértes Margit - HÓNAP/ első hétfő 5. óra
47. Zsigmond-Szabó Vanda - HÓNAP/ első csütörtök 2. óra
48. Zsobrák Adél - HÓNAP/ első hétfő 6. óra

 

Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum

EFOP LOGO