Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy költözés miatt a június 29-ei héten a titkárságon a személyes ügyfélfogadás szünetelni fog. Halaszthatatlan ügy esetén kérem, hogy forduljanak titkárságunkhoz az alábbi email-címen: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Együttműködésüket előre is köszönöm.

A tanév végéhez érkezve szeretném megköszönni egész éves támogatásukat, együttműködésüket és bizalmukat. A nyári szünetre kívánok Önöknek sok pihenést, feltöltődést és családjukkal közös élményeket!

Tisztelettel:

Csöngei Gabriella
Igazgató

Nyári ügyeleti rend:

2026. július 15-től 2026. augusztus 12-ig szerdai napokon 09.00-15.00 óra között.

Gólyatábor:

2026. augusztus 29-30-31.

Javító-, osztályozó-, különbözeti vizsga:

Írásbeli: 2026. augusztus 24. hétfő, 10.00 óra
Szóbeli: 2026. augusztus 25. kedd, 09.00 óra

Tankönyvosztás:

5., 6., 7., 8., 9. évfolyam:
2026. augusztus 27. csütörtök, 08.00-15.00 óra, Ybl tornaterem

10., 11., 12. évfolyam:
2026. augusztus 28. péntek, 08.00-15.00 óra, Ybl tornaterem

Tanévnyitó:

2026. szeptember 01., kedd, 08.00 óra, ünneplő öltözetben.

A Diákolimpia Országos Döntőjén a V–VI. korcsoportos fiú párbajtőr csapatunk a 2. helyen végzett!
A csapat tagjai: Pojányi Balázs (11.a), Fekete-Fenyvesi Olivér (10.a), Tarjányi Tas Tamás (9.s).
Szívből gratulálunk a szép eredményhez!

Iskolánk tanulói rangos elismerésben részesültek:
Nagy Korina Csenge (6.A), Nagy Rebeka Debóra (8.A), Molnár Zulejka (8.A) és Zsigmond Emma (9.C) elnyerték „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2025” megtisztelő címet.

Fekete Leon (12.A) a „Magyarország Tehetsége – 2025” pályázat díjazottja lett.

Gratulálunk és további sikereket kívánunk. Büszkék vagyunk rátok!

Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján idén rendhagyó módon, egy vidám és interaktív program keretében emlékeztünk meg magyarságunk közös gyökereiről és értékeiről. A hagyományos ünnepi műsor helyett az idei tanévben a játéké, a közös gondolkodásé és a csapatszellemé volt a főszerep.

Újabb diákolimpiai siker! Szőke Kamilla 7.A osztályos tanuló 3. helyezést ért el a Fit-Kid diákolimpia országos döntőjében. Gratulálunk!

Remek eredményekkel zárták a hétvégét iskolánk tanulói a Diákolimpián és az országos bajnokságon.
A Diákolimpián, kisformáció ifjúsági A kategóriában ezüstérmet szereztek. A csapat tagjai:
Szekeres Réka (11/C), Vidovics Loretta (10/C), Nyerges Orsolya Lucia (10/B), Pápai Laura (10/B), Gazsó Amina Panna (10/S)

Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum

EFOP LOGO