Hétvégén került megrendezésre az V-VI. Korcsoportos Atlétika Országos Diákolimpia. Iskolánkat az országos döntőn Balogh Lilla (távolugrás, gátfutás), Bodnár Lili (távolugrás), Anda Valéria (100, 200 m), Pölcz Alexandra (200, 400 m) , Ódor Balázs (200, 400 m) és Balázsik Dávid (400 m) képviselte. Balogh Lilla távolugrásban és 100 m gátfutásban 4. helyen végzett, Bodnár Lili pedig a távolugrásban 5. helyezést ért el.
Baka Zsombor 7.A osztályos tanulónk a felnőtt mezőnyben indulva a Soft Egyéni Nemzeti Bajnokság - férfi A csoport 2. fordulójában 1. helyen végzett. Gratulálunk!
2025. Május 24-én Telkiben, a válogatott edzőközpontjában rendezték a Fair play kupa országos döntőjét, ahova 744 csapat közül csak a legjobb 8 jutott be. Csapatunk nagy küzdelemben a 2. helyet szerezte meg, ami így is gyönyörű eredmény. Gratulálunk a csapatnak!
Csapat tagjai: Ács Máté, Kovács Áron, Vámosi Márk, Kovács Márk, Cser-Palkovics Ágoston, Fehér Márk, Ódor Balázs, Vörös Bence, Kőszegi Kristóf, Bognár Dominik, Tóbiás Olivér.
Molnár Zulejka (7.A) bronz érmet szerzett a Szentendrén megrendezett Tájékozódási Futás Diákolimpia Országos Döntőjén sprint távon. Az erdei futamon 7. helyezést ért el. Gratulálunk!