2025. május 16-18. között rendezték meg Szekszárdon az V-VI. korcsoportos lány labdarúgás diákolimpia országos döntőjét. Az idei tanévben 155 iskola csapata indult országszerte, amelyből a legjobb 20 jutott el idáig. Iskolánk csapata 3 győzelemmel, 2 vereséggel, és egy döntetlennel a 13. helyet szerezte meg. A csapat tagjai: Izinger Kinga, Hufnágel Réka, Kiss Kata, Németh Dóra, Gábor Adél, Veszelovszki Réka, Tranker Tímea

Csapó Dominika 11.S osztályos tanulónk a 2024/25-ös jégkorong szezonban a Szlovák Női Extraligában aranyérmet szerzett a Popradské Lisky női csapatával.
Gratulálunk!

A székesfehérvári bolondballagáson idén 31 középiskolai osztály mintegy 700 diákja vett részt. Iskolánkat a 12.C és 12.S osztályaink képviselték. Táncos produkcióikat a Zichy ligeti színpadon mutatták be.
A zsűri tagjai 12.S osztályunk ördögeinek és angyalainak ítélték a harmadik legjobbnak járó 100 ezer forintos díjat. 😊
A többi produkcióval készülő osztályhoz hasonlóan 12.C osztályunk is 75 ezer forint hozzájárulást kapott az érettségi bankett költségeihez.
Gratulálunk!
Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum

EFOP LOGO