A III. korcsoportos lány városi floorball diákolimpián iskolánk csapata minden mérkőzését megnyerve 1. helyezett lett, ezzel továbbjutott a Fejér vármegyei döntőbe.
A csapat tagjai: Nemes Wagner Adél Bíbor, Miklós Emili, Komáromi Csenge, Vári Borka, Sárközi Réka, Szilasi Szofi.
Gratulálunk!

Iskolánk múzeumlátogatást szervez 2025. október 18. délutánra a budapesti Szépművészeti Múzeumba.

„A kiállítás a londoni Tate múzeum gyűjteményéből válogatva a költő és festő legjelentősebb műveit tárja a látogatók elé, a brit képzőművészet és történelem egy megrázó időszakának kontextusában.”
„William Blake (1757–1827) a brit képzőművészet és irodalom kiemelkedő alakja, aki látomásos rajzaival, festményeivel és nem utolsósorban költeményeivel generációkat inspirált.”

Jelentkezni a belépő befizetésével Budai Marianna tanárnőnél lehet az első emeleti angol-német tanáriban (y123) október 8-ig.
Utazás vonattal saját költségen.

https://www.szepmuveszeti.hu/kiallitasok/menny-es-pokol-william-blake/

Szeptember utolsó hete hagyományosan a Kodós hét, az uralKODÓ-választással és gólyaavatással. Végzőseink és gólyáink vannak ilyenkor a középpontban, de minden diák találhat magának szórakoztató programot.

A hét pizsamanappal kezdődött, majd következett a gólyaavatás. Az egy héten át tartó kampányt a csütörtök esti buli és a pénteki Kodós nap koronázta meg.
Az idei uralKODÓ Ábel és a 12.B osztály lett.

A hétről készült képek a galériában láthatók >>

Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum

EFOP LOGO