Tisztelt Szülők!
Tájékoztatom Önöket, hogy költözés miatt a június 29-ei héten a titkárságon a személyes ügyfélfogadás szünetelni fog. Halaszthatatlan ügy esetén kérem, hogy forduljanak titkárságunkhoz az alábbi email-címen: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Együttműködésüket előre is köszönöm.
A tanév végéhez érkezve szeretném megköszönni egész éves támogatásukat, együttműködésüket és bizalmukat. A nyári szünetre kívánok Önöknek sok pihenést, feltöltődést és családjukkal közös élményeket!
Tisztelettel:
Csöngei Gabriella
Igazgató










