2017. július 02. Az U17-es csapat bajnokságot nyert! Az utolsó fordulóban 3-1-re győztek Gyulán Kuttor Attila tanítványai a legfőbb riválisuk ellen, így aranyérmesek a másodosztályban! Bővebben...