Karácsonyi adománygyűjtés

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! Kedves Kollégák!

Iskolánkban karácsony alkalmával idén is adománygyűjtést szerveztünk rászoruló családok számára. Rengeteg ajándék gyűlt össze az aulában lévő karácsonyfa alatt, a csomagokat a Szegényeket Támogató Alapítvány (SZETA) képviselőinek adtuk át, akik eljuttatták azokat a rászoruló családoknak. A gimnázium teljes közössége, 22 osztályunk tanulói és osztályfőnökei, pedagógusaink és iskolánk teljes dolgozói közössége tehette így szebbé egy-egy család karácsonyát. Köszönjük a sok-sok felajánlást és támogatást. Annak ellenére, hogy minden évben részt veszünk valamely támogató akcióban, ismételten megható, példaértékű és felemelő pillanatokat élhettünk át mindannyian. Büszkék vagyunk diákjainkra, hálásan köszönjük a szülők és a kollégák közreműködését.

Áldott, békés, szeretettel teli ünnepeket kívánunk mindenkinek!

2022karacsony2

Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum

EFOP LOGO