Karácsonyi adománygyűjtés 2023

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! Kedves Kollégák!

Iskolánkban karácsony alkalmával idén is adománygyűjtést szerveztünk. Az Adni Jó Kupa Baráti kör civil szervezet kezdeményezéséhez kapcsolódtunk, és két intézmény számára hirdettünk gyűjtést. Egyrészt a Fejér vármegyében működő gyermekotthonok részére táblás csokit, édességet, ill. a Frim Jakab Képességfejlesztő Szakosított Otthon lakói számára tisztálkodási szereket gyűjtöttünk. Annyi felajánlás érkezett, hogy a fenti intézményeken kívül, rászoruló családok csomagjaihoz is hozzá tudott járulni így iskolánk közössége.
Hálásan köszönünk minden felajánlást és jó szándékot!

Áldott, békés, szeretettel teli ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Az átadóról szóló hír az Adni Jó Kupa Baráti kör oldalán:

"Ma délután nagyon megható keretek között vettük át a Kodolányi János Gimnázium közössége által összegyűjtött hatalmas mennyiségű édességet, tisztálkodási szereket és a diákok szép, ünnepi üzenetét. Hálás köszönet Csöngei Gabriella Igazgató Asszonynak, akinek örömmel adtuk át az Emléklapot. Ezer köszönet a diákoknak, a Kodolányi összes dolgozójának és a szülőknek. Példaértékű volt az összefogás az osztályokban, az iskolában és példaértékű volt az a szeretet, amivel ezt átnyújtották nekünk. Azt kívánjuk, hogy legyen nagyon szép az ünnepe az egész kodolányis közösségnek! Köszönünk mindent! Hálásak vagyunk, amiért az Adni Jó Kupa Baráti Kör Alapítványt választottátok adományaitok célba juttatásához! Nektek is köszönhetően idén is több száz nélkülöző családnak és gyermeknek lesz békésebb az ünnepi készülődés!"Karacsony 2023

 

 

Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum

EFOP LOGO