A Föld napja (április 22.) alkalmából különféle eseményeket rendeznek világszerte, melyekkel felhívják a figyelmet a Föld természeti környezetének megóvására. Az eseményeket az Earth Day Network koordinálja. A napot 175 országban tartják, Magyarországon 1990 óta rendezik meg. 2009-ben Evo Morales bolíviai elnök kezdeményezésére az ENSZ április 22-ét a „Földanya Nemzetközi Napjá”-vá nyilvánította. A Föld napja mozgalom egyik jelmondata: „Ki mondta, hogy nem tudod megváltoztatni a világot?”
https://docs.google.com/presentation/d/1e3NyvtTNDZMYyWiww9FSRw8biCRLLITJuEsSDJnO0qc/edit?usp=sharing
Készítette: Zsobrák Adél tanárnő
Tisztelt Szülők, tisztelt Kollégák, kedves Diákok!
Ezúton emlékeztetnék Mindenkit arra, hogy a tavaszi szünet nem marad el! :)
Időpontja: 2020.04.09 - 14.
A szünet utáni első tanítási nap: 2020.04.15. (szerda)
A körülmények ellenére Mindenkinek nyugodt, békés és ami a legfontosabb, egészséges Húsvéti Ünnepeket kívánok!
Lehetőleg offline... :)
Tisztelettel,
Csöngei Gabriella
igazgató