Kovács Sarolta, iskolánk volt tanulója, a tokiói olimpián bronzérmet nyert a női öttusázók versenyében.

A sérülésből nemrég visszatérő Kovács Sarolta harmadik olimpiáján bravúros versenyzéssel szerezte meg a 3. helyet a magyar színeket képviselve.

Rendkívül büszkék vagyunk és gratulálunk!

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulóink!

 

A 12 év felettiek országosan, az iskolaorvos bevonásával szervezett oltásával kapcsolatban Kréta üzenetben olvashatják a szükséges tudnivalókat. A szeptemberben induló osztályaink gondviselőit e-mailben értesítettük.

Kérem, lépjenek be az érintett elektronikus felületbe és az ott megadottak szerint legyenek kedvesek visszajelzést küldeni!

Együttműködésüket előre is köszönöm!

 

Tisztelettel,

Csöngei Gabriella

igazgató

Gratulálunk Vértes Margit kolléganőnknek, aki a diákok szavazatai alapján az Online-ból jeles! kampányban, online tanítás és közösségépítés területén legjobban teljesítő pedagógus kategóriában jelölést szerzett!

Orosz Gergő, 11. A osztályos tanuló, a 2020/2021. tanévi Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny francia nyelv tantárgy I. kategóriájának döntőjében 16. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Balogh Erzsébet, Gugolya Katalin

További sikereket kívánva gratulálunk!
Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum

EFOP LOGO