A diákolimpia mezei futóverseny városi fordulóján Csák Laura (5.A) a 2. korcsoportban és Molnár Zulejka (5.A) a 3. korcsoportban arany érmet nyertek. GRATULÁLUNK!
A diákolimpia mezei futóverseny városi fordulóján Csák Laura (5.A) a 2. korcsoportban és Molnár Zulejka (5.A) a 3. korcsoportban arany érmet nyertek. GRATULÁLUNK!
A Fejér Megyei Hírlap idén is kihirdette Az év embere és Az év sportolója címeket, melyeket az olvasók szavazatai alapján nyerhettek el a jelöltek. Az év embere, az egyéni sportolók, valamint a csapatok március 9-én vehették át a díjakat a Hiemer-házban.
A legjobb női sportolónak járó díjat Nagy Evelinnek (11.B osztályos tanulónknak), a Fehérvár KSE ifjúsági magyar bajnok ökölvívójának ítélték oda. GRATULÁLUNK!
Immár 3. alkalommal kerül megszervezésre ez az ERASMUS+ program.
A Kodolányi János Gimnázium 8 tanulójának lesz lehetősége az idén részt venni a programban. A pályázatokat a jelentkezés sorrendjében tudjuk figyelembe venni.
Králl Máté 7.A osztályos tanulónk knock-down karate kumite kategóriában országos diákolimpiai aranyérmet szerzett! 🏆
Gratulálunk!