"A vers az, amit mondani kell..." /Kányádi Sándor/
A Költészet Napján rendeztük meg iskolánkban hagyományos szavalóversenyünket. Két kategóriában hirdettünk eredményt.
5-8. osztály:
1. helyezett Szőke Kamilla
2. helyezett Kelemen Bence
3. helyezett Füzes Koppány
9-12. osztály:
1. helyezett Homoki Hanna
2. helyezett Vernyik Marcell
3. helyezett Aladics Eszter
Gratulálunk!
A Mezei Futó Diákolimpia országos döntőjében a III. korcsoportos lány csapatunk 6. helyen végzett!
Csapattagok: Mihályi Julianna (5.a), Pásztor Emília Flóra (6.a), Csák Laura (6.a), Balázsik Jázmin (7.a), Molnár Zulejka (6.a)
Gratulálunk!