December 16-án rendezték a Futsal Diákolimpia országos elődöntőjét Kecskeméten, ahol 4 csapat harcolt az országos döntőbe való bejutásért. 2 győzelemmel és 1 döntetlennel az első helyet sikerült elhódítani a fiúknak, amivel bejutottak a futsal diákolimpia országos döntőjébe, ami egy 3 napos torna Szegeden január 24-26 között. Óriási gratuláció! Sok sikert a döntőben! Csapat tagjai: Horváth Tamás, Márki Csanád, Borsi Péter, Kapitány Zsombor, Magyari Péter, Fodor-Papp Tamás, Weidinger Áron, Molnár Barnabás, Horosz Ágoston.
Iskolánkba csupa jó gyerek jár, így idén is ellátogatott hozzánk a Mikulás! Minden osztályba és irodába bekopogtatott, együtt énekeltünk, zenéltünk vele és a krampuszokkal. Sokan karácsonyi pulcsiban, mikulássapkában, vagy ünnepi fejdísszel a fejükön érkeztek. Élettel és vidámsággal teltek meg a folyosók és ünnepi hangulat költözött az iskola falai közé.
A 11.A osztály fogta össze a programokat, akik kis gimnazistáinknak Mikulás kincskeresést is szerveztek. A Kartoncsigák zenekar pedig ünnepi dallamokkal örvendeztette meg a lelkes közönséget.
Az V. korcsoportos fiú floorball csapatunk a maj napon Pakson rendezett országos elődöntőben 3. helyezést ért el. A csapat tagjai: Palkovits Tamás, Horváth Benjámin, Janzsó Andor, Nagy Ábel, Soós Miklós, Szabó Zalán. Gratulálunk!