Pedagógusok

Alföldi Attila   kémia, biológia

Árkiné Péter Darinka magyar nyelv és irodalom / igazgatóhelyettes Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Bakos Edina történelem

Balogh Krisztina rajz és vizuális kultúra, művészetek / tanulószoba Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Baloghné Páli Judit testnevelés/ munkaközösség-vezető Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Bedőné Szalai Zsuzsanna angol nyelv

Bobory-Michna Boglárka magyar nyelv és irodalom, erkölcstan és etika Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Budai Marianna angol nyelv

Császár Krisztina angol nyelv, magyar nyelv és irodalom

Csillag László biológia, földrajz              / munkaközösség-vezető

Csöngei Gabriella  német nyelv                            / igazgató

Feketéné Sántha Anikó angol nyelv              / munkaközösség-vezető Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Füzi Franciska Ágnes angol nyelv

Gáspár Anikó könyvtár

Gőczéné Molnár Anikó biológia, kémia, természetismeret

Gugolya Katalin francia nyelv, történelem

Gurabi Ákos honismeret, technika, életvitel, természetismeret, történelem Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Hornyák Ferencné kémia, matematika

Kocsis Julianna német és angol nyelv

Láposi Anita magyar nyelv és irodalom, dráma, / tanulószoba Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Magyar Julianna matematika, informatika

Mayer Gábor német nyelv

Märcz Kata német, történelem

Peidl-Örkényi Helén fizika

Rácz-Szabó Andrea angol nyelv

Schill-Kőrösi Ágnes biológia, testnevelés

Simon Rita angol és német nyelv

Soós Enikő matematika, fizika, informatika  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Szekeres Marcell testnevelés

Szekeresné Dinnyei Renáta magyar nyelv és irodalom, erkölcstan és etika, /
gyermekvédelem/ munkaközösség-vezető
Végh Ildikó angol nyelv            / igazgatóhelyettes