Pedagógusok

Alföldi Attila   kémia, biológia

Ágoston Zita testnevelés, angol  /   munkaközösség-vezető Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Árkiné Péter Darinka magyar nyelv és irodalom / igazgatóhelyettes Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Bakos Edina történelem, földrajz

Balogh Krisztina rajz és vizuális kultúra, művészetek Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Balogh Zita német nyelv

Bedőné Szalai Zsuzsanna angol nyelv / igazgatóhelyettes

Bobory-Michna Boglárka magyar nyelv és irodalom, erkölcstan és etika Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Budai Marianna angol nyelv

Csillag László biológia, földrajz              / munkaközösség-vezető

Csöngei Gabriella  német nyelv                            / igazgató

Fürész Enikő német nyelv Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gőczéné Molnár Anikó biológia, kémia, természetismeret

Gugolya Katalin francia nyelv, történelem

Gurabi Ákos honismeret, technika, életvitel, természetismeret, történelem Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Hornyák Ferencné kémia, matematika

Horváth Márton matematika, földrajz

Horváth Zita német nyelv

Kocsis Julianna német

Lakatos Jánosné tanulószoba
Lakatos Károlyné  német, történelem

Láposi Anita magyar nyelv és irodalom, dráma, / tanulószoba Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Magyar Julianna matematika, informatika

Mayer Gábor német nyelv

Märcz Kata német, történelem

Pap Erika magyar nyelv és irodalom / munkaközösség-vezető Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Peidl-Örkényi Helén fizika

Rácz-Szabó Andrea angol nyelv

Soós Enikő matematika, fizika, informatika    / munkaközösség-vezető Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Szekeresné Dinnyei Renáta magyar nyelv és irodalom, erkölcstan és etika, / gyermekvédelem Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Szöllősi Dániel magyar nyelv és irodalom, erkölcstan és etika

Végh Ildikó angol nyelv              / munkaközösség-vezető

Vértes Margit német nyelv