Büszkék vagyunk Szarka Lucára!

Luca megmutatta, hogy a nemzetközi felnőtt mezőnyben is megállja a helyét!

Szerdán került megrendezésre a Budapesti Fedett pályás bajnokság, ahol a Volán Fehérvár Öttusa szakosztályából Szarka Luca állt rajtvonalhoz.

Az úszással kezdték a napot a lányok, ahol Luca az 5. legjobb eredményt hozta.

A vívásnál Luca szinte legyőzhetetlen volt. Hiába vannak nála jóval tapasztaltabb és rutinosabb versenyzők, Luca kifogott rajtuk. 22/11-es mérleggel az első helyen állt két szám után.

Luca húzhatott elsőként lovat. Sajnos egy elég lassú állat jutott neki, így ez a szám ki is fogott Lucán, sok időtúllépést eredményezett számára. Nem lehet ezt felróni neki, hiszen így is a tőle elvárható felett versenyzett. Azonban visszacsúszott a 13. helyre.

Luca jól kombizott, 47,8 másodperc alatt lőtt, és a selejtező idejéhez képest a futása is gyorsabb volt. Összességében a 22. helyen végzett. Minden tőle telhetőt megtett, szint felett vívott, és jól úszott.